KS PKM Olkusz 11:1 Jastrzębiec Książ Wielki. Dwucyfrówka!

KS PKM Olkusz pokonał Jastrzębiec Książ Wielki aż 11:1 w spotkaniu 21. kolejki sezonu 2021/2022 Keeza Klasy Okręgowej grupy Kraków I. Olkuszanie nie dali najmniejszych szans swoim rywalom, odnosząc najwyższe zwycięstwo spośród wszystkich dotychczasowych meczów tegorocznych rozgrywek.

Jastrzębiec to jedyny zespół, z którym Klub Sportowy Olkusz odniósł porażkę w rundzie jesiennej bieżącego sezonu. Różnica potencjałów obu drużyn zapowiadała jednak tym razem spokojne zwycięstwo naszego zespołu. Tak też się stało, jako że przez pełne 90 minut nasi zawodnicy totalnie zdeklasowali ekipę z powiatu miechowskiego.

Ciesząc się ze strzelonych bramek, musimy jednak zauważyć okoliczności utraty gola, kiedy to nasi zawodnicy bardziej zaangażowali się w spór co do zasadności odgwizdania spalonego, niż na grze defensywnej – komentują piłkarze KS-u PKM Olkusz.

KS PKM Olkusz 11:1 (5:1) Jastrzębiec Książ Wielki
Skład KS-u:
Dominik Lorek – Mateusz Mrożek (75′ Kacper Łyczak), Maciej Kasprzyk, Patryk Kiczyński, Arkadiusz Żak – Grzegorz Barczyk, Bartłomiej Mirek (60′ Kacper Majewski), Filip Kwinta, Dawid Smolarczyk (80′ Jakub Żaba) – Dawid Tumiłowicz – Wojciech Szwajcowski (62′ Maciej Pietrzeniec)

Strzelcy bramek:

7′ Wojciech Szwajcowski (KS PKM Olkusz)
11′ Dawid Smolarczyk (KS PKM Olkusz)
26′ Grzegorz Barczyk (KS PKM Olkusz)
31′ Grzegorz Barczyk (KS PKM Olkusz)
40′ Wojciech Szwajcowski (KS PKM Olkusz)
45′ Bartosz Dobrzański (Jastrzębiec Książ Wielki)

46′ Dawid Tumiłowicz (KS PKM Olkusz)
54′ Wojciech Szwajcowski (KS PKM Olkusz)
56′ Wojciech Szwajcowski (KS PKM Olkusz)
66′ Dawid Smolarczyk (KS PKM Olkusz)
74′ Mateusz Mrożek (KS PKM Olkusz)
87′ Dawid Tumiłowicz (KS PKM Olkusz)

źródło: KS PKM Olkusz