Ogólnopolskie seminarium w Kumite w Moszczenicy

W sobotę podopieczni Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Wolbromiu i Olkuszu wzięli udział w Seminarium Szkoleniowym Kumite w Moszczenicy obok Piotrkowa Trybunalskiego: w wydarzeniu uczestniczyli Shihan Kazimierz Skalniak 5 dan, Senpai Artur Palusiński, Bartosz Palusiński, Nikola Palusińska oraz Miłosz Kubat.

Podczas seminarium zorganizowanego przez Klub Sportowy WASHI na czele z Shihan Dariuszem Szulcem 5 dan inspirujące treningi prowadzili Shihan Rafał Majda 6 dan oraz Shihan Dariusz Szulc 5 dan. Naszych zawodników czekają teraz intensywne przygotowania do Mistrzostw Polski w Kata, egzamin na stopnie uczniowskie kyu oraz obóz sportowy w wakacje.

Nasi Partnerzy:

  • WOL-MED Centrum Medyczne na czele z radną Sejmiku Województwa Małopolskiego Lidią Gądek,
  • Gmina Wolbrom na czele z burmistrzem Radosławem Kusiem,
  • Gmina Olkusz na czele z burmistrzem Romanem Piaśnikiem.

zdjęcia: Sensei Radosław Dyduch 2 dan

Jurajski Klub OYAMA Karate w Wolbromiu i Olkuszu

Avatar photo

Redakcja