W sobotę podopieczni Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Wolbromiu i Olkuszu wzięli udział w Seminarium Szkoleniowym Kumite w Moszczenicy obok Piotrkowa Trybunalskiego: w wydarzeniu uczestniczyli Shihan Kazimierz Skalniak 5 dan, Senpai Artur Palusiński, Bartosz Palusiński, Nikola Palusińska oraz Miłosz Kubat.


Podczas seminarium zorganizowanego przez Klub Sportowy WASHI na czele z Shihan Dariuszem Szulcem 5 dan inspirujące treningi prowadzili Shihan Rafał Majda 6 dan oraz Shihan Dariusz Szulc 5 dan. Naszych zawodników czekają teraz intensywne przygotowania do Mistrzostw Polski w Kata, egzamin na stopnie uczniowskie kyu oraz obóz sportowy w wakacje.


Nasi Partnerzy:
- WOL-MED Centrum Medyczne na czele z radną Sejmiku Województwa Małopolskiego Lidią Gądek,
- Gmina Wolbrom na czele z burmistrzem Radosławem Kusiem,
- Gmina Olkusz na czele z burmistrzem Romanem Piaśnikiem.
zdjęcia: Sensei Radosław Dyduch 2 dan
Jurajski Klub OYAMA Karate w Wolbromiu i Olkuszu




