

W Bukownie ruszyła nowa inicjatywa społeczna
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie odbyła się pierwsza konferencja pod hasłem „My, Kobiety!”, która, jak podkreślają organizatorki, miała być czymś więcej niż tylko zwykłym spotkaniem: wydarzenie to stanowiło okazję do rozmów, zatrzymania się …
W Bukownie ruszyła nowa inicjatywa społeczna więcej



